Loading...

PROFESYONEL

Algoritmik işlem yazılımlarında ileri düzey ve kurumsal çözümler...

BAĞLANTI MODÜLLERİ

Bağlantı modülleri ile borsa veri terminalinden her programa veri alışverişi, emir gönderimi, hesap bilgileri görüntülenmesi yapılabilir. Meta Trader ve iDeal terminallerinde açık kaynak veya paket program olarak bağlantı modülleri sunuyoruz. İstenilen bağlantı protokolü ve yazılım dilinde sahip olabilirsiniz.

ALGORİTMİK İŞLEM PLATFORMLARI

Son kullanıcıya sunulan algoritmik işlem platformları ile otomatik işlem teknolojilerine öncülük ediyoruz. Müşterilerinize sunacağınız kolay kullanılan borsa stratejisi oluşturma programları ile yenilikçi teknolojileri takip eden firmalardan biri olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine ve/veya firma tarafından üretilen istatistik ve veri analizi programlarının çıktılarına dayanmaktdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.