Loading...

HAKKIMIZDA

Misyonumuz, vizyonumuz, çalışmalarımız...

MİSYONUMUZ

Yenilikçi teknolojileri kullanarak yatırımcıların tüm piyasalarda yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan sistematik işlem yapmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Finans piyasalarında yapay zeka ve uzman sistemlerin kullanımının yaygınlaşmasında öncü firmalardan olmak ve bu bağlamda ülkemizdeki yatırım anlayışının algoritmik işlem mantığına evrilmesinde rol almak.

ÇALIŞTIĞIMIZ ALANLAR

  • Makine öğrenmesi ve yapay zeka uygulamaları
  • Veri madenciliği
  • Big Data çözümleri
  • Sezgisel algoritmalar
  • İş yönetim sistemleri

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine ve/veya firma tarafından üretilen istatistik ve veri analizi programlarının çıktılarına dayanmaktdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.